Transport medyczny i wyposażenie karetek

  • TRANSPORT MEDYCZNY, TRANSPORT SANITARNY

Świadczymy usługi transportu medycznego na terenie całej  Polski i Europy. W zależności od potrzeb realizujemy przewozy chorych wszystkimi rodzajami zespołów/karetek  czyli w standardzie  T, P i S. Wykonujemy przewóz chorych pojazdami sanitarnymi zlecany przez jednostki służby zdrowia jak i osoby indywidualne. W zależności od stanu pacjenta nasz transport chorych realizowany jest wraz z opieką medyczną w asyście  pielęgniarza, ratownika lub lekarza.

Na bieżąco staramy się wymieniać flotę naszych ambulansów, tak aby transport medyczny mógł spełniać wszystkie wymogi Narodowego Funduszu Zdrowia i zapewnić odpowiedni komfort przewozu.

Z naszych usług transportu sanitarnego korzystają obecnie szpitale i przychodnie w całej Polsce, współpracujemy ze stacjami dializ,  realizujemy transporty dla indywidualnych praktyk lekarskich, firm ubezpieczeniowych i osób prywatnych.

Ceny naszych usług transportowych ustalane są indywidualnie, ponieważ uzależnione są od rodzaju usługi, odległości i czasu jej wykonywania. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z naszego transportu prosimy o kontakt, przygotujemy ofertę w jak najkrótszym czasie.

  • WYPOSAZENIE KARETEK

Zajmujemy się również sprzedażą wyposażenia karetek. W naszej ofercie znajdą Państwo nosze karetkowe, krzesełka transportowe, deski ortopedyczne podbieraki i inny niezbędny sprzęt przydatny w transporcie medycznym.

Poniżej niektóre zdjęcia z naszej oferty. Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy gregortrans@gregortrans.pl

  • MEDYCZNE ZABEZPIECZENIE IMPREZ MASOWYCH

Proponujemy profesjonalną obsługę medyczną w zakresie zabezpieczenia imprez masowych, plenerowych, sportowych czy festynów.
W ramach naszej oferty zapewniamy podstawowe zespoły wyjazdowe (P) - 2 ratowników , zespoły specjalistyczne (S)  składające się z 2 ratowników i lekarza oraz piesze patrole ratowników. Wszystkie nasze karetki wyposażone są zgodnie zobowiązującymi przepisami .

O tym jakie imprezy mają charakter masowy decydują postanowienia ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych natomiast rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012 mówi o minimalnych wymaganiach dotyczących zabezpieczenie pod względem medycznym imprezy masowej.

Jeśli chcieliby Państwo podjąć z nami współpracę w tym zakresie zapraszamy do kontaktu.  Ze względu na indywidualny charakter każdej imprezy ceny oferowanych przez nas usług są każdorazowo ustalane w zależności od składu zespołu wymaganego na danej imprezie, miejsca oraz czasu trwania zabezpieczenia.

ul. Mickiewicza 9A
83-200 Starogard Gdański

Biuro czynne:
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00
w soboty w godz. 8.00-14.00

Infolinia:

Sekretariat: 58 56 222 06
Transport sanitarny: 58 56 330 69
Stacja Kontroli Pojazdów: 537 998 999
Dyżurny dyspozytor, sprawy pilne: 509 873 665
E-mail:

Szybki kontakt: