Stacja paliw BP

Zapraszamy Państwa na naszą stację paliw Bp. Położona jest ona przy ul. Mickiewicza 9a ( droga krajowa 22 ) przy wyjeździe ze Starogardu w kierunku Tczewa. Działamy na zasadzie franczyzy, więc mają Państwo dodatkową gwarancję, że nasze paliwa są najwyższej jakości a standard obsługi wysoki. Poza znakomitą jakością paliwa proponujemy Państwu słodkie rogaliki i drożdżówki wypiekane na miejscu oraz pyszną i aromatyczną kawę w naszej kawiarence Wild Bean Cafe. Oprócz klasycznej oferty kaw polecamy orzechowe espresso, waniliowe cappuccino czy cafe latte słony karmel

Każdy klient  może otrzymać kartę  Payback dzięki której, może zbierać punkty za zakup paliwa i innych produktów na naszej stacji,  które później może wymienić na atrakcyjne nagrody ze specjalnego katalogu .

Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy specjalne karty rabatowe dzięki którym można skorzystać z zakupu paliwa obniżając jego cenę o 10 gr za każdy litr płacąc gotówką.

Odwiedź naszą stację, kupuj taniej i odbieraj nagrody !

 

Warto pamiętać że:

Nowe paliwa BP usuwające brud z silnika zostały opracowane z myślą o zapewnieniu wydajniejszej pracy silnika w trakcie ich stosowania i ograniczaniu ryzyka wystąpienia awarii, pozwalając tym samym uniknąć nieplanowanych napraw.

Nawet niewielka ilość brudu na istotnych częściach silnika w Twoim samochodzie może prowadzić do nadmiernego zużycia paliwa, utraty mocy i mniejszej płynności podczas jazdy.

Nowe paliwo BP Diesel z technologią ACTIVE   stosowane regularnie pomaga przejechać więcej kilometrów na jednym baku i utrzymać silnik w znakomitej kondycji.

Nowe benzyny bezołowiowe BP w sposób ciągły eliminują brud z silnika, a ich regularne stosowanie pomaga utrzymać silnik w doskonałej kondycji.

Zapraszamy !

 

ul. Mickiewicza 9A
83-200 Starogard Gdański

Biuro czynne:
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00
w soboty w godz. 8.00-14.00

Infolinia:

Sekretariat: 58 56 222 06
Transport sanitarny: 58 56 330 69
Stacja Kontroli Pojazdów: 537 998 999
Dyżurny dyspozytor, sprawy pilne: 509 873 665
E-mail:

Szybki kontakt: